• LANDOWSKI BOXING Łukasz Landowski 602 80 80 70

Zostań sponsorem Landowski Boxing Night!

Landowski Boxing Night Oferta dla Biznesu - prezentacja

Już niedługo kolejna gala bokserska Landowski Boxing Night, która ma na celu popularyzację pięściarstwa i wychowanie kandydata na Igrzyska Olimpijskie. Zostań sponsorem wydarzenia – wspieraj boks dzieci i młodzieży!

 

Nasza misja

Aby rozpowszechnić ten olimpijski sport, zaczęliśmy organizować gale sportowe pod nazwą Landowski Boxing Night – Zostań Olimpijczykiem, które maja na celu popularyzację polskiego pięściarstwa i wyłonienie potencjalnych kandydatów na Igrzyska Olimpijskie.

12 gal, które zorganizowaliśmy, pomogły w wychowaniu medalistów Mistrzostw Polski, w tym Złotego Medalistę Mistrzostw Polski 2017 r.

Kto walczy na gali

Gala Landowski Boxing Night składa się z:

walk koneserów boksu, czyli osób trenujących rekreacyjnie

walk młodych zawodników boksu olimpijskiego

walk pokazowych utytułowanych reprezentantów kraju boksu olimpijskiego lub zawodników boksu zawodowego.

Zawodnicy startujący w tych imprezach mają możliwość konfrontacji z najlepszymi zawodnikami z kraju i nie tylko. W galach LBN występują zawodnicy z różnych części świata. Gościliśmy m.in. Mistrza Świata z Ameryki – De Marcusa Corley’a, który walczył z samym Floydem Mayweatherem czy Mistrza Europy – Rafała Jackiewicza.

Kto wspiera Landowski Boxing Night

Mamy również wsparcie wśród lokalnych władz, a nasze gale zostały objęte Patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielan oraz Woli m.st. Warszawa.

Udział w imprezie biorą również znane osoby ze świata sportu: Janusz Gortat (dwukrotny brązowy medalista IO), Albert Sosnowski (zawodowy mistrz Europy), Bogdan Gajda (mistrz Europy), Henryk Petrich (brązowy medalista IO i MŚ), Kazimierz Szczerba (dwukrotny brązowy medalista IO), Adam Kozłowski (wielokrotny mistrz Polski oraz zwycięzca turnieju im. Feliksa Stamma), Karolina Łukasik (mistrzyni świata), Maciej „Striczu” Sulecki (wielokrotny mistrz Polski i oficjalny pretendent do tytułu mistrza świata) czy Ewa Piątkowska i Ewa Brodnicka (mistrzynie świata).

Opcjonalnie istnieje również możliwość zaproszenia na galę takich osób jak: Iwona Guzowska, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta, Agnieszka Rylik.

Organizacja gali

Na nasze imprezy licznie przybywają rodziny z dziećmi. Gale prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez znanego z telewizji prezentera i aktora Szymona Majewskiego, a po każdej z nich, na naszej sali treningowej pojawiają się nowi adepci pięściarstwa.

Nasze imprezy, podobnie jak gale boksu zawodowego, cechuje profesjonalna oprawa i najwyższa klasa. Naszym sponsorom zapewniamy odpowiednią ekspozycję materiałów reklamowych, logo czy banerów, zarówno na ringu czy na hali, gdzie odbywa się gala.

Gala jest transmitowana na żywo przez bokser.org jeden z portali bokserskich o największym zasięgu. Po gali w mediach takich jak TVP 3 Warszawa, bokserskie media internetowe, lokalne portale miejskie zamieszczane są relacje, materiały filmowe oraz galerie zdjęć, dzięki czemu Państwa firma może być szeroko komunikowana wśród kibiców sportowych.

Gala w Hali Gwardii

Landowski Boxing Night - walka w Hali Gwardii walkaOd 2018 r. gale organizujemy w kultowym miejscu dla historii polskiego boksu Hali Gwardii. Po renowacji jako obiekt restauracyjny jest atrakcyjnym miejscem dla reklamy i promocji Państwa oferty i produktów. Korzyści biznesowe jakie odniosą Państwo ze współpracy z nami w czasie trwania Landowski Boxing Night w Hali Gwardii przedstawiliśmy w załączonej ofercie.

Oferta

Dotychczas zaufali nam i wsparły w naszych działaniach, takie firmy i marki jak np.: KGHM Polska Miedź S.A., Remington, Lark, Ursus, Decathlon i wiele innych.

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć galę z cyklu Landowski Boxing Night i przyczynić się do wychowania kandydatów na Olimpijczyków zapraszamy do współpracy.

Szczegóły i warunki naszej oferty znajdziecie w specjalnym pakiecie: Landowski Boxing Night – Oferta dla Biznesu [PDF].

Zapraszamy!

© Landowski Boxing 2020
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.