• LANDOWSKI BOXING Łukasz Landowski 602 80 80 70

Fundacja Sport dla Każdego

 Sport Dla Kazdego

Idea Fundacji

Naszym marzeniem jest wychowanie przyszłego medalisty olimpijskiego. Ostatni medal olimpijski w boksie, zdobył Wojciech Bartnik na IO w Barcelonie w 1992 r. W całej historii boksu olimpijskiego (od 1904 r.) Polska zdobyła 8 złotych, 9 srebrnych i 26 brązowych medali.

Wytrenowanie przyszłego srebrnego, a nawet złotego medalisty będzie więc wyjątkowym zdarzeniem na skalę światową!

Aby rozpowszechnić ten olimpijski sport, zaczęliśmy organizować gale sportowe pod nazwą Landowski Boxing Night – Zostań Olimpijczykiem, które mają na celu popularyzacje polskiego pięściarstwa i wyłonienie potencjalnych kandydatów na igrzyska. Zawodnicy startujący w tych imprezach maja możliwość konfrontacji z najlepszymi zawodnikami z kraju i nie tylko.

W galach Landowski Boxing Night występują zawodnicy z rożnych części świata. Gościliśmy m.in. Mistrza Świata z Ameryki –De Marcusa Corley, który walczył z samym Floydem Mayweatherem czy Mistrza Europy – Rafała Jackiewicza.

Na nasze imprezy licznie przybywają rodziny z dziećmi. Gale prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez polskiego show-mena Szymona Majewskiego, a po każdej z nich, na sali pojawiają się nowi adepci pięściarstwa. 10 gal, które zorganizowaliśmy, pomogły w wychowaniu medalistów Mistrzostw Polski, w tym Złotego Medalistę Mistrzostw Polski 2017 r.

Dotychczas zaufali nam i wsparły w naszych działaniach, takie firmy jak: Remington, Ursus, Decathlon i wiele innych. Mamy również wsparcie wśród lokalnych władz, a nasze gale zostały objęte Patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielan oraz Woli miasta stołecznego Warszawa.

Zaszczycali swoją obecnością mistrzowie i medaliści olimpijscy, Mistrzostw Świata i Europy, m.in. złoty medalista olimpijski Jerzy Rybicki, Kazimierz Szczerba, Janusz Gortat, Paweł Nastula, oraz wielu pięściarzy zawodowych.

Zwracamy się z uprzejma prośba o wsparcie naszych inicjatyw w tym kolejnej gali z cyklu LBN – Zostań Olimpijczykiem

Nasze imprezy, podobnie jak gale boksu zawodowego, cechuje profesjonalna oprawa i najwyższa klasa.

Fundacja Sport dla Każdego

Polska, kraj wielu utalentowanych sportowców. Wielu pięściarskich diamentów, którzy niestety często rezygnują z treningów z powodu braku wsparcia z jakiejkolwiek strony. Sport wymaga poświęceń. Każdy kto trenował cokolwiek zdaje sobie z tego sprawę. Fundacja „Sport Dla Każdego” stawia sobie za cel promocję, rozwój oraz wspieranie młodych talentów polskiego boksu.  Dołącz do nas – zapraszamy.

KRS: 0000413793
Regon:  146324583
Konto fundacji: Bank Zachodni WBK 49109010140000000120379349
Forma prawna: FUNDACJA
Adres: ul. Jerzego Waldorfa 28, 01-494 Warszawa, Mazowieckie
Data rejestracji KRS: 8 marca 2012
Ostatnia zmiana w KRS: 8 marca 2012
Reprezentacja: ZARZĄD
Sposób reprezentacji: Prezes zarządu samodzielnie lub dwóch członków zarządu działających łącznie
SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sygnatura: WA.XIII NS-REJ.KRS/6627/12/488
Obszary działań: Sport, turystyka, wypoczynek – Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Tel.: Łukasz Landowski 602 808 070
E-mail: kontakt@landowskiboxing.com

© Landowski Boxing 2020
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.