• LANDOWSKI BOXING Karol Landowski 510 615 515, Łukasz Landowski 602 80 80 70

Fundacja Sport dla Każdego

 Sport Dla Kazdego

Idea Fundacji

Naszym marzeniem jest wychowanie przyszłego medalisty olimpijskiego. Ostatni medal olimpijski w boksie, zdobył Wojciech Bartnik na IO w Barcelonie w 1992 r. W całej historii boksu olimpijskiego (od 1904 r.) Polska zdobyła 8 złotych, 9 srebrnych i 26 brązowych medali.

Wytrenowanie przyszłego srebrnego, a nawet złotego medalisty będzie więc wyjątkowym zdarzeniem na skalę światową!

Aby rozpowszechnić ten olimpijski sport, zaczęliśmy organizować gale sportowe pod nazwą Landowski Boxing Night – Zostań Olimpijczykiem, które mają na celu popularyzacje polskiego pięściarstwa i wyłonienie potencjalnych kandydatów na igrzyska. Zawodnicy startujący w tych imprezach maja możliwość konfrontacji z najlepszymi zawodnikami z kraju i nie tylko.

W galach Landowski Boxing Night występują zawodnicy z rożnych części świata. Gościliśmy m.in. Mistrza Świata z Ameryki –De Marcusa Corley, który walczył z samym Floydem Mayweatherem czy Mistrza Europy – Rafała Jackiewicza.

Na nasze imprezy licznie przybywają rodziny z dziećmi. Gale prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez polskiego show-mena Szymona Majewskiego, a po każdej z nich, na sali pojawiają się nowi adepci pięściarstwa. 10 gal, które zorganizowaliśmy, pomogły w wychowaniu medalistów Mistrzostw Polski, w tym Złotego Medalistę Mistrzostw Polski 2017 r.

Dotychczas zaufali nam i wsparły w naszych działaniach, takie firmy jak: Remington, Ursus, Decathlon i wiele innych. Mamy również wsparcie wśród lokalnych władz, a nasze gale zostały objęte Patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielan oraz Woli miasta stołecznego Warszawa.

Zaszczycali swoją obecnością mistrzowie i medaliści olimpijscy, Mistrzostw Świata i Europy, m.in. złoty medalista olimpijski Jerzy Rybicki, Kazimierz Szczerba, Janusz Gortat, Paweł Nastula, oraz wielu pięściarzy zawodowych.

Zwracamy się z uprzejma prośba o wsparcie naszych inicjatyw w tym kolejnej gali z cyklu LBN – Zostań Olimpijczykiem

Nasze imprezy, podobnie jak gale boksu zawodowego, cechuje profesjonalna oprawa i najwyższa klasa.

Fundacja Sport dla Każdego

Polska, kraj wielu utalentowanych sportowców. Wielu pięściarskich diamentów, którzy niestety często rezygnują z treningów z powodu braku wsparcia z jakiejkolwiek strony. Sport wymaga poświęceń. Każdy kto trenował cokolwiek zdaje sobie z tego sprawę. Fundacja „Sport Dla Każdego” stawia sobie za cel promocję, rozwój oraz wspieranie młodych talentów polskiego boksu.  Dołącz do nas – zapraszamy.

KRS: 0000413793
Regon:  146324583
Konto fundacji: Bank Zachodni WBK 49109010140000000120379349
Forma prawna: FUNDACJA
Adres: ul. Jerzego Waldorfa 28, 01-494 Warszawa, Mazowieckie
Data rejestracji KRS: 8 marca 2012
Ostatnia zmiana w KRS: 8 marca 2012
Reprezentacja: ZARZĄD
Sposób reprezentacji: Prezes zarządu samodzielnie lub dwóch członków zarządu działających łącznie
SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sygnatura: WA.XIII NS-REJ.KRS/6627/12/488
Obszary działań: Sport, turystyka, wypoczynek – Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Tel.: Łukasz Landowski 602 808 070
E-mail: kontakt@landowskiboxing.com


© Landowski Boxing
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.