• LANDOWSKI BOXING Łukasz Landowski 602 80 80 70

NEWS

Boks rodzic + dziecko. Na czym polega trening

By redakcja | In AKTUALNOŚCI | on 31 maja, 2020

Boks rodzic + dziecko to dobre rozwiązanie, aby wspólnie rozpocząć przygodę ze sportem, razem zdrowo spędzić czas i zachęcić dziecko do fizycznej aktywności.

Rodzic + dziecko. Dla kogo zajęcia?

Zajęcia są kierowanie do rodziców i dzieci w wieku 5-10 lat. Z zajęć mogą korzystać zarówno ojcowie jak i matki oraz chłopcy i dziewczynki. Trening prowadzony jest oddzielnie – dzieci ćwiczą w swojej grupie, a rodzice w swojej. Każda grupa ma swojego trenera. Dzięki łączonej przestrzeni rodzice na bieżąco widzą swoje dzieci, mogą w każdej chwili służyć im pomocą, podać wodę, porozmawiać. Jednocześnie dzieci mając rodzica w zasięgu wzroku czują się pewnie i bezpiecznie.

Ile trwa trening, jak ćwiczy dziecko, jak rodzic

Boks rodzic + dziecko trwa 1 godzinę. Naszym zdaniem w wieku 5-10 lat to najbardziej odpowiedni i maksymalny czas na uzyskanie odpowiedniej efektywności i skupienia dziecka na ćwiczeniach.

Trening dzieci rozpoczyna się od rozgrzewki ogólnorozwojowej łączonej z grami i zabawi ożywiającymi, następnie ćwiczeń bokserskich w formie zabawy (nauka pozycji, poruszania, wyprowadzania ciosów, obron), ćwiczeń kształtujących sprawność ruchową. Na koniec ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i zdrowy kręgosłup oraz rozciąganie. Dzieci nie ćwiczą w parach i nie ma na tym etapie walk bokserskich i konfrontacji.

Trening rodziców to rozgrzewka, nauka techniki bokserskiej, ćwiczenia na workach, ćwiczenia w parach, trening obwodowy, a na koniec ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i rozciąganie.

Ile kosztuje boks rodzic + dziecko

Łączny koszt to 199 zł (rodzic + dziecko), jeśli rodzic przedstawi ważne badania sportowo-lekarskie dla dziecka. Bez badań łączna cena wynosi 249 zł.

Jeśli rodzic nie chce lub nie może ćwiczyć, to koszt samego treningu dziecka wynosi 99 zł z ważnymi badaniami, lub 149 zł bez badań.

W jakie dni i o której?

Na trening rodziców z dziećmi zapraszamy w poniedziałki i środy o godz. 17.00.

Kto prowadzi?

Trening dzieci – Tomasz Błasik, absolwent AWF w Warszawie, doświadczony zawodnik boksu olimpijskiego oraz trener.

Trening rodziców – Norbert Wiśniewski z wieloletnim doświadczeniem w sportach walki, uczestnik Pucharu Polski i Mistrzostw Polski.

Trenerzy stawiają na dobrą zabawę i przyjazną atmosferę podczas treningu oraz indywidualne podejście do dzieci, które jest kluczowe dla ich efektywnego rozwoju.

Co trzeba mieć ze sobą

Zwykły strój sportowy: koszulka, krótkie spodenki, sportowe buty. Rękawice zapewniamy na miejscu, ale jeśli macie swoje to przynieście.

Jeśli masz dodatkowe pytania

Zadzwoń na nr 602 80 80 70! Trener Łukasz Landowski chętnie wyjaśni dodatkowe szczegóły treningu boks rodzic + dziecko. Zobacz też jak wygląda trening boksu dla dzieci w Landowski Boxing.

Szukasz innych zajęć? Sprawdź nasze propozycje.

No Comments to "Boks rodzic + dziecko. Na czym polega trening"

© Landowski Boxing 2020
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.