• LANDOWSKI BOXING Łukasz Landowski 602 80 80 70

NEWS

Nowa siedziba Landowski Boxing School z pełnowymiarowym ringiem

By redakcja | In AKTUALNOŚCI | on 19 maja, 2020

Landowski Boxing School ma nową siedzibę. Klub bokserski znajduje się na warszawskich Bielanach w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji, a jego atutem ma być pełnowymiarowy profesjonalny ring.

Nowa siedziba Landowski Boxing School znajduje się na warszawskich Bielanach na ul. Podczaszyńskiego 12 tuż przy stacji metra Słodowiec, a jadąc od północy Warszawy przy stacji metra Stare Bielany.

– Chcieliśmy mieć własny klub bokserski, a nie gościć u kogoś. Dlatego dzięki uprzejmości burmistrza Bielan Grzegorza Pietruczuka i wiceburmistrza Włodzimierza Piątkowskiego możemy od środy 20 marca korzystać z lokalu przeznaczonego tylko dla nas – mówi założyciel szkoły boksu i główny trener Łukasz Landowski.

Klub bokserski otrzymała od władz dzielnicy Fundacja Sport dla Każdego, która od lat prowadzi Landowski Boxing School.

– Dzięki bardzo dobrej współpracy z samorządem chcemy stworzyć na Bielanach, ale również w Warszawie miejsce z klimatem, w którym trenować będą głównie dzieci i młodzież – mówi Łukasz Landowski. – Już niedługo w celu popularyzacji dyscypliny i społecznych funkcji sportu zaproponujemy dla dzieci z Bielan bezpłatne treningi. Projekt ten jest obecnie w fazie końcowych uzgodnień.

– Tradycyjnie oferujemy też zajęcia boksu rekreacyjnego dla poprawy kondycji, zrzucenia zbędnych kilogramów czy zwiększenia pewności siebie – zachęca trener Landowski.

Atutem bielańskiego klubu w warszawskim świecie sportów walki ma być pełnowymiarowy ring. – Nie ukrywam, że jestem otwarty na współpracę z trenerami i zawodnikami boksu olimpijskiego i zawodowego. Jeśli nie macie gdzie ćwiczyć lub robić sparingów zapraszam poza grafikiem na nasz ring – mówi Łukasz Landowski.

Szkołę boksu Landowski Boxing School prowadzi trener Łukasz Landowski – medalista mistrzostw Europy i mistrzostw Polski. W przeszłości trener wielu zawodników, m.in. Alberta Sosnowskiego, Andrzeja Fonfary czy Agnieszki Rylik.

W ramach działalności klubu od lat odbywają się także gale bokserskie Landowski Boxing Night podczas których polscy zawodnicy konfrontują się z pięściarzami z zagranicy w warszawskiej Hali Gwardii – prestiżowym i historycznym miejscu dla polskiego boksu.

No Comments to "Nowa siedziba Landowski Boxing School z pełnowymiarowym ringiem"

© Landowski Boxing 2020
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.