• LANDOWSKI BOXING Łukasz Landowski 602 80 80 70

NEWS

Gala w Hali Gwardii to strzał w dziesiątkę

By redakcja | In Landowski Boxing Night | on 16 kwietnia, 2018

Landowski Boxing Night XII za nami. Mecz Polska – Szwecja rozegrano w warszawskiej Hali Gwardii – kultowym miejscu dla historii polskiego boksu.

Podczas Landowski Boxing Night XII rozegrano kilkanaście pojedynków boksu olimpijskiego oraz pięć pojedynków koneserów boksu, czyli osób trenujących boks rekreacyjnie.

Tym razem na Landowski Boxing Night przybyła grupa zawodników ze Szwecji oraz kilku Norwegów. Bokserzy ze Skandynawii zaprezentowali wysoki poziom wyszkolenia technicznego i wygrali większość pojedynków z polskimi zawodnikami.

Goście z zagranicy byli bardzo zadowoleni z przyjazdu do Polski i organizacji gali. Zaprosili klub Landowski Boxing z rewizytą na turniej do Szwecji w dniu 25 maja.

Tradycyjnie już w pojedynkach koneserów boksu sędziowie nie wskazywali wygranych. W tej części gali mieliśmy starcia pomiędzy podopiecznymi Landowski Boxing, a trenującymi w radomskich klubach RKB Boxing i Wojda Boxing.

Po raz pierwszy gala była organizowana w Hali Gwardii, gdzie w przeszłości trenowali najbardziej utytułowani polscy bokserzy. Łukasz Landowski tak podsumował galę w tym miejscu:

– Pierwotnie gala miała być zorganizowana w Hali Koło, ale w ostatnim momencie zmieniliśmy lokalizację na Halę Gwardii. To był strzał w dziesiątkę. Dzięki temu wiele osób, które przebywały w ogródkach restauracyjnych w Hali mogło zobaczyć na żywo boks w dobrym wykonaniu. Myślę, że to dobra reklama naszej dyscypliny. Chcielibyśmy w przyszłości właśnie tam organizować nasze gale.

Tego dnia Łukasz Landowski obchodził urodziny. Od właścicieli Hali Gwardii dostał symboliczny torcik, a cała sala zaśpiewała mu 100 lat. Galę poprowadził Szymon Majewski.

Zdjęcia z gali można zobaczyć:

www.ringblog.pl

My Photo Paweł Grabowski – Sporty walki

Tomek Charkiewicz – Gala boksu Hala Gwardi 2018

Warszawa Nasze Miasto

Transmisja VIDEO z gali dostępna jest na bokser.org.

No Comments to "Gala w Hali Gwardii to strzał w dziesiątkę"

© Landowski Boxing 2020
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.