• LANDOWSKI BOXING Łukasz Landowski 602 80 80 70

NEWS

Za nami gala Mikołajkowa Landowski Boxing Night XI

By redakcja | In AKTUALNOŚCI, Landowski Boxing Night | on 10 grudnia, 2017

9 grudnia w Hali Sportowej Bielany odbyła się XI edycja gali Landowski Boxing Night, tym razem mikołajkowej. Dopisali kibice i zawodnicy z całej Polski. Dobre zacięte walki, gorąca atmosfera na trybunach.

To już XI gala spod znaku Landowski Boxing Night. Tradycyjnie gala została podzielona na walki koneserów boksu, czyli zawodników trenujących boks rekreacyjnie, m.in. w Landowski Boxing School i pięściarzy boksu olimpijskiego.

Ciekawie przebiegała rywalizacja koneserów boksu. Zawsze takiej rywalizacji towarzyszą emocje, bo zazwyczaj są to debiuty niosące ze sobą chęć pokazania się, a bohaterzy walk gromadzą wokół ringu własnych kibiców, którzy bardzo bojowo i głośno dopingują swoich faworytów.

W czasie gali pokazała się też najmłodsza grupa trenująca w naszej szkole. Zaprezentowali rozgrzewkę bokserską, technikę, walki w parach. Po tym ciekawostką była walka pokazowa naszej 12-letniej zawodniczki Natalii, która walczyła na zmianę z dziewczyną i chłopakiem.

Cieszy nas, że galę Landowski Boxing Night zaszczycają zawodnicy z klubów z całej Polski. Mieliśmy w tym roku zawodników nie tylko z Białegostoku, Radomia, Łomży, Ostrołęki i Otwocka, ale także z dalekiego Słupska.

Paweł Głażewski, którzy przyjechał ze swoimi zawodnikami z Głaz Team z Białegostoku tak podsumował na naszym facebookowym profilu galę: – Dzięki za możliwość wystąpienia na gali. Dobra robota idziecie w dobrym kierunku. Galę coraz lepsze i kibiców coraz więcej. Brawo!

Kolejna gala Landowski Boxing Night 14 kwietnia. Robimy wszystko by emocji znowu nie zabrakło. W ringu i poza nim.

Zdjęcia z gali na portalu RingBlog.pl oraz naszym profilu facebook.pl/landowskiboxing.

No Comments to "Za nami gala Mikołajkowa Landowski Boxing Night XI"

© Landowski Boxing 2020
Landowski Boxing School - Boks Warszawa. Klub bokserski Warszawa treningi indywidualne i zbiorowe.